Skolas autobuss

Autobusa lietošanas noteikumi.pdf

Maršruts jelgavniekiem:

        Jelgava-Salgales skola                          Salgales skola – Jelgava 

Nr. 

p.k

Pietura (uz skolu)  Plkst.  Pietura (no skolas)  P,O,T, C Piektd.
1.  Ozolnieku TN  7:00 Skola  15:40  14:30
2.  Valdeka( uz centru)  7:07 Āne  15:54  14:44
3.  Kultūras nams  7:10  Ozolnieki  16:00  14:50
4.  MNL (Ganību iela)  7:14  RAF  16:03  14:53
5.  Filozofu iela  7:20  Kultūras nams  16:08  14:58
6.  Veikals “Pilsēta” 7:25  MNL  16:12  15:02
7.  Platones iela  7:27  Dambja un Lielās ielas krust.  16:16  15:06
8.  Āne  7:35  Raiņa un Filozofu ielas krust.  16:18  15:08
9.  Skola  7:46  Platones iela  16:23  15:13

Maršruts vietējiem:

 Emburga-Salgales skola      Salgales skola – Emburga

Nr.  p.k  Pietura (uz skolu)      Rīts    Pietura (no skolas)    P,O,T,C     Piektd. 
1.  Pārupji 7:53  Skola  16:50  13:50
2.  Brāļu kapi 7:59  Stūrīši  16:53  13:53
3.  Zosēni  8:04  Ceļmalnieki 17:02  14:02
4.  Renceles  8:06  Diduļi 17:04  14:02
5.  Diduļi  8:09  Renceles 17:07  13:07
6.  Ceļmalnieki  8:12  Zosēni 17:08  14:08
7.  Stūrīši (kalte) 8:14  Brāļu kapi 17:17  14:17
8.  Skola 8:18  Pārupji 17:23 14:23