03.06.2022.

30.maijā, Salgales pamatskolā, Starptautiskās Spēļu dienas ietvaros, norisinājās  sporta un galda spēļu spēlēšana. Sporta zālē skolotāja Anita organizēja jautras un interesantas stafetes, kurās vajadzīgas bija ne tikai sporta stundās apgūtās prasmes. Otrajā dienas daļā sekoja dažādu galda spēļu spēlēšana skolas klašu telpās. Katrs spēlētājs aizpildīja dalībnieka karti un krāja punktus, cīnoties par veiksmīgākā spēlētāja balvu. Skolēni atzina, ka diena pavadīta interesanti un aktīvi!

31.maijā, kopā ar krāsainajiem ziepju burbuļiem, kuri vēja pūsti aizsteidzās pelēkajās debesīs, izskanēja arī pēdējie Salgales pamatskolas skolēnu prieka un laimes smiekli – Pēdējā skolas dienā! Skolas zālē  svinīgajā gada mācību gada noslēguma pasākumā tika pasniegtas Baltās pogas  6.klases skolēniem. Skolotāja Laura kopā ar saviem skolēniem bija sagatavojusi jautru pateicības video sveicienu saviem skolotājiem. Skolas direktore savus skolēnus un pedagogus aicināja uz pēdējo uzdevumu – atvadu vēstules rakstīšanu savai skolai un klases foto. Pasākuma otrajā daļā tika sumināti čaklākie skolēni, labākie sportisti un izteiktas pateicības aktīvākajiem vecākiem un skolas atbalstītājiem, kā arī direktore un skolēni pateicās par darbu saviem skolotājiem. Vēlot veiksmīgu tālākās mācību gaitas, izskanēja Salgales skolas himna, kura nu paliks vairs tikai visu sirdīs un kā daļa no Salgales pamatskolas vēstures.

Pasākumu noslēdza direktores sarūpētās kūkas ēšana un “Martiņa burbuļi” šovs skolas pagalmā. Atlika skolēniem piepildīt skolas pagalmu ar savām čalām, kad raudošās, lietainās debesis atplauka smaidā un, lietavām mitējoties , skolēni izbaudīja burbuļšova burvību!

Lai jauka, piedzīvojumiem bagāta vasara!